دانشگاه غیر دولتی علم و فرهنگ

دانشگاه علم و فرهنگ  معتبرترین و بزرگترین دانشگاه غیرانتفاعی ایران است، دارای پنج دانشکدهٔ فنی و مهندسی، هنر و معماری، علوم انسانی، علوم پایه و گردشگری و یک دپارتمان نفت و گاز واقع در ساختمان جدید می‌باشد.

دانشگاه امام صادق

دانشگاه امام صادق از زیر مجموعه‌های جامعة الامام الصادق؛  سیستم آموزشی این دانشگاه ترکیبی از علوم جدید و علوم حوزوی است

موسسه آموزش عالی آل طه

در سال 1391 با تصویب شورای عالی انقلاب فرهنگی و موافقت وزارت علوم تحقیقات و فناوری، این مؤسسه با نام مؤسسه آموزش عالی آل طه (طه) با پذیرش دانشجوی دختر به فعالیت خود ادامه داد.در حال حاضر این مؤسسه دارای 1 ساختمان مرکزی، 3 دانشکده فنی و مهندسی، علوم انسانی و علوم پایه و کامپیوتر و 37 کد رشته محل مصوب در مقاطع مختلف تحصیلی از کاردانی تا کارشناسی ارشد و حدود 3000 دانشجو  میباشد. 

موسسه آموزش عالی ابرار

تربیت دختران آینده ساز کشوردررشته های فنی ومهندسی بارویکرد بومی پذیری درحوزههای تخصصی مهندسی نرم افزاروسخت افزارکامپیوتر،مهندسی صنایع ،مهندسی برق،مهندسی فناوری اطلاعات ومخابرات می باشد.

ماموریتهای این مرکز:

-تربیت نیروی انسانی متخصص دررشته های  اولویت دارمصوب دفتر گسترش آموزش عالی کشور

-آماده سازی همه جانبه دختران ایرانی برای ساختن آینده کشور درحوزه های فنی مهندسی

-مشارکت درتحقیق وتوسعه فناوری وکارآفرینی در حوزه مهندسی وفناوریهای نرم

-فراهم نمودن محیطی تعالی بخش درخورشان دختران ایران اسلامی برای شکوفایی استعدادهای نهفته درعرصه های فرهنگی،اجتماعی واقتصادی وسیاسی

موسسه آموزش عالی الکترونیکی ایرانیان

موسسه آموزش عالی غیر دولتی- غیر انتفاعی الکترونیکی “ایرانیان” (دانشگاه ایرانیان) اولين موسسه آموزش عالى است كه بعنوان یک موسسه الکترونیکی (مجازی) از شورای گسترش وزارت علوم، تحقیقات و فناوری موافقت اصولی کسب نموده است. دانشگاه ایرانیان در سال 1380 توسط گروهی از اساتید مجرب و متعهد دانشگاههای کشور تاسیس گردیده و در طی این مدت بستر اینترنتی بسیار مناسبی را برای ارائه آموزشهای الکترونیکی فراهم نموده است.

دانشکده غیردولتی رفاه

دانشکده در حال حاضر ١٠٢٠ دانشجو، شامل ۸٢٠دانشجوی کارشناسی و ٢٠٠ دانشجوی ارشد می‏ باشد. دانشکده رفاه در دوره کارشناسی ارشد در رشته‏ های علوم اجتماعی (گرایش مطالعات فرهنگی)، آموزشی ریاضی، روانشناسی عمومی، مشاوره خانواده ، حقوق خانواده، فقه ومبانی حقوق اسلامی و علوم تربیتی(گرایش آموزش وپرورش ابتدایی)  فعالیت دارد. در دوره کارشناسی نیز رشته‎های حقوق، روانشناسی، مشاوره، علوم تربیتی ( گرایش‎های مدیریت و برنامه ‏ریزی آموزشی و آموزش و پرورش پیش دبستانی و دبستانی) و الهیات و معارف اسلامی (گرایش مبانی فقه و حقوق اسلامی)  و مهندسی کامپیوتر دایر می‎باشد.

موسسه آموزش عالی معماری وهنرپارس

برنامه های آموزشی و پژوهشی و سایر فعالیت های دانشگاه معماری و هنر پارس در زمینه هنر، فناوری و معماری اسلامی بر اساس تلفیق آموزش با تربیت و پژوهش و مهارت که از ویژگی های اصلی الگوی تظام علم و فناوری و نوآوری در نقشه جامع علمی کشور می باشد، در جهت دستیابی به اهداف مذکور تنظیم گردیده است.

دانشگاه بین المللی اهل بیت

  1. تبیین معارف قرآن و اهل بیت علیهم السلام در تمامی عرصه های بین المللی به ویژه در مجامع دانشگاهی
  2. کمک به احیا و گسترش فرهنگ و تمدن اسلامی و میراث اهل بیت علیهم السلام.
  3. تأمین نیازهای علمی، پژوهشی و تخصصی مسلمانان جهان به ویژه پیروان اهل بیت علیهم السلام و توانمندسازی آنها.
  4. انتقال پژوهش های راهبردی اسلام ناب محمدی (ص) به مراکز علمی و پژوهشی جهان بر اساس اندیشه­ های امام خمینی (ره) و امام خامنه­ ای (دام عزه) و تجربیات انقلاب اسلامی.

دانشگاه غیردولتی خاتم

پذیرش دانشجو در ۴ مقطع کارشناسی ارشد شروع به فعالیت نمود. اما از سال ۱۳۸۵ تا ۱۳۸۹ پذیرش دانشجو نداشت و از سال ۱۳۹۰ با حمایت بانک پاسارگاد و با رویکردی جدید دیگر بار اقدام به پذیرش دانشجو نمود و طی ۲ سال گذشته ۳ دانشکده فنی و مهندسی، مدیریت، علوم مالی و علوم انسانی را تأسیس کرده و در شرف ارتقاء سطح از مؤسسه به دانشگاه می‌باشد

دانشگاه غیردولتی سوره

پذیرش دانشجو را در ۱۱ رشته آغاز کرد. این مؤسسه با جذب دانشجو در دوره‌های کاردانی و کارشناسی در رشته‌های صنایع دستی، موسیقی، تئاتر، سینما، معماری، مجسمه‌سازی، گرافیک و نقاشی شروع به فعالیت نمود و هم اکنون دارای رشته‌های مهندسی معماری،روابط عمومی، روزنامه‌نگاری، مدیریت فرهنگی هنری، نقاشی، گرافیک، صنایع دستی، هنر اسلامی، کتابت و نگارگری، نمایش (تئاتر) و سینما در مقطع کارشناسی است.

دانشگاه غیردولتی صدرا

موسسه آموزش عالي صدرالمتألهين (صدرا) با هدف برگزاري دوره هاي آموزش عالي در سطح داخلي و بين المللي و تربيت دانشجوياني متخصص و همچنين تحقيقات در بالاترين سطوح علمي، مجوز خود را در سال 1373 براي برگزاري دوره هاي تحصيلات تكميلي از شوراي عالي انقلاب فرهنگي دريافت و در سال 1380 با موافقت وزارت علوم ، تحقيقات و فناوري شروع به پذيرش دانشجو نمود.

موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی فاران مهر دانش

در دوره های کارشناسی نا پیوسته ، پیوسته و ارشد در حال فعالیت است و در رشته های مهندسی کامپیوتر ، فناوری اطلاعات ، حسابداری ، حقوق و … مشغول فعالیت است

موسسه آموزش عالی مجازی رایانه ای

مؤسسه غیر انتفاعی رایانه­ ای تهران در سال 1381 به عنوان اولین دانشگاه اینترنتی کشور مجوز فعالیت اصولی گرفت و با دریافت مجوز قطعی در سال 1385 فعالیت آموزشی خود را افتتاح کرد. این مؤسسه با مجوز مهندسی فناوری اطلاعات از وزارت علوم، تحققات و فناوری از طریق کنکور سراسری دانشجو می­ پذیرد. مؤسسه رایانه­ ای تهران این دوره را به صورت مجازی برای دانشجویان فراهم کرده تا فراگیران در هر نقطه ­ای از ایران و جهان بتوانند در این رشته تحصیل کنند.

موسسه آموزش عالی الکترونیکی نور طوبی

این مؤسسه از بدو پذیرش دانشجو تا پایان آبان ماه سال 1395 مجموعاً 5923 نفر دانشجو در دوره کارشناسی رشته های حقوق و مدیریت مالی و دوره کارشناسی ارشد رشته های حقوق خصوصی، مهندسی فناوری اطلاعات – گرایش تجارت الکترونیک، برنامه ریزی شهری و منطقه ای و مدیریت شهری گرایش مدیریت شهری، برنامه ریزی شهری و منطقه ای و مدیریت شهری  گرایش برنامه ریزی شهری، طراحی شهری، مدیریت پروژه وساخت، مهندسی عمران گرایش مهندسی و مدیریت ساخت، الهیات و معارف اسلامی گرایش فقه ومبانی حقوق اسلامی، مدیریت MBA در 4 گرایش و رشته مدیریت کسب وکار (MBA) در 4 گرایش، مهندسی صنایع گرایش مدیریت پروژه، مدیریت صنعتی گرایش مدیریت پروژه و اقتصاد و تجارت الکترونیک را پذیرش نموده است. 

موسسه آموزش عالی مجازی مهر البرز

در حال حاضر، در موسسه آموزش عالی مهر البرز سه دانشکده دایر می¬باشد؛
دانشکده فناوری اطلاعات با گروه‌های آموزشی علوم تصمیم ومهندسی دانش، مهندسی فناوری اطلاعات و مدیریت فناوری اطلاعات
دانشکده مدیریت با گروه‌های آموزشی مدیریت کسب‌وکار، مدیریت صنعتی، گروه مالی و بانکداری و مدیریت بازرگانی
دانشکده علوم مهندسی با گروه‌های آموزشی مهندسی صنایع، مهندسی ساخت و مدیریت پروژه، مهندسی محیط‌زیست

موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی ارشاد دماوند

دانشگاه محل تحصیل واحد پسران  در شهر دماوند و واحد دختران در تهران است. مقطع کارشناسی ارشد(مدیریت بازرگانی- مدیریت صنعتی – حسابداری- مدیریت مالی- مهندسی صنایع- مهندسی کامپیوتر- زبان و ادبیات انگلیسی، آموزش زبان انگلیسی).مقطع کارشناسی( مهندسی صنایع، مهندسی کامپیوتر، حسابداری، مدیریت بازرگانی ، مدیریت صنعتی ،مدیریت کسب وکارهای کوچک، زبان وادبیات انگلیسی، مترجمی زبان انگلیسی، آموزش زبان انگلیسی،حقوق، معماری ).مقطع کارشناسی ناپیوسته (مدیریت بازرگانی-مدیریت صنعتی-حسابداری- تکنولوژی نرم افزار کامپیوتر، مترجمی زبان انگلیسی، معماری)

© کپی رایت (1397-1399) - Study In Tehran
X